Szklana tafla Prośba o bycie Matką Chrzestną

Szklana tafla Prośba o bycie Matką Chrzestną


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklana tafla Prośba o bycie Matką Chrzestną


Chrzest Święty to niezwykła ceremonia oczyszczenia z grzechu, wyjątkowa nie tylko dla dziecka, ale też – a raczej przede wszystkim – dla rodziców i bliskich osób. Dlatego też warto zadbać o wszystkie szczegóły, a przede wszystkim wybrać osoby, które pełnić będą zaszczytną choć odpowiedzialną rolę Rodziców Chrzestnych.

W jaki jednak sposób skierować pytanie o pragnienie odnośnie zostania Matką Chrzestną? Z pewnością trzeba to zrobić w sposób szczególny i godny zapamiętania tak, jak godna zapamiętania jest cała ceremonia. Szklane zaproszenie, łączące w sobie delikatność oraz ponadczasowe piękno, dziecięcą niewinność i słodycz, będzie przepiękną formą pytania. Pytania, które zadane w taki sposób wzruszy i skłoni do przyjęcia tej roli, zaś sama prośba o bycie matką chrzestną zostanie pamiątką na całe życie.

 

Materiał: szkło

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również