Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Liście eukaliptusa z geometryczną ramką

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo Liście eukaliptusa z geometryczną ramką


Czasy się zmieniają, a wraz z nimi trendy dotyczące ozdób oraz akcesoriów związanych z przyjęciami ślubnymi, a także całą ich otoczką. Chcąc podążać za biegiem czasu, prezentujemy państwu przepiękną oraz elegancką propozycję odnośnie prośby o błogosławieństwo z motywem liści eukaliptusa, oraz geometryczną ramką.

Całość wykonana jest na akrylu, dzięki czemu możemy mieć pewność wysokiej wytrzymałości. W centralnej części prośby mamy dużo miejsca na personalizowany tekst, po bokach możemy ujrzeć liście eukaliptusa oraz złotą geometryczną ramkę, które razem wprowadzają pewnego rodzaju żywość na całym elemencie.

Cały motyw znajdujący się na produkcie idealnie wpasowuje się w każdego rodzaju wystrój w domu, dzięki czemu można używać go jako ozdoby w domu i pewnego rodzaju przypomnienie tego pięknego momentu w życiu naszych dzieci.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych