Zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców

Piękne, lustrzane zaproszenia dla Rodziców


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

59,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców


Rodzice są wyjątkowymi gośćmi na weselu, trudno nie docenić ich wysiłku i trudu włożonego w wychowanie dziecka.

Dlatego też warto zadbać, aby zaproszenie dla Nich różniło się od zaproszeń dla innych gości, by było niepowtarzalne, unikatowe.

Takie też są zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców, które nie tylko zachwycają misternym wykonaniem, ale będą stanowić wspaniałą pamiątkę ślubnej uroczystości, podkreślając jej rangę.

Inspirowane naturą lustrzane zaproszenia ślubne zostały zaprojektowane specjalnie w taki sposób, aby celebrować twoje idealne wesele.

Lustrzane zaproszenia ślubne są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych z papieru.

 

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Grubość: 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.