Magnolia Zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców

Piękne, lustrzane zaproszenia dla Rodziców z motywem magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


59,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolia Zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców


Zaproszenia na lustrze? To doskonały pomysł, bowiem lustro ma bogatą symbolikę, odbijać może szczęście i miłość przyszłej Młodej Pary. Dlatego też lustro jest doskonałym tłem zaproszenia, a dzięki swojej wyjątkowości, może być stosowane dla wyjątkowych gości, takich jak Rodzice.

Zaproszenia ślubne lustrzane dla Rodziców, ozdobione dodatkowo rozkwitającym pękiem magnolii, to wyjątkowo i pełen elegancji sposób zaproszenia Rodziców na ślub. To również okazja, by tym eleganckim i szykownym zaproszeniem podziękować za rodzicielską miłość i poświecenie. Misternie wykonane zaproszenie budzi podziw, stać się może też wspaniałą pamiątką dla Rodziców, którzy wspominać będą z rozrzewnieniem ten symboliczny moment wypuszczenia dziecka spod swoich opiekuńczych skrzydeł.

 

 

Worek jutowy: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Grubość: 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych