Ptaszki w sercu Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce

Zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie serca z satynowej pleksi z motywem ptaszków w sercu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki w sercu Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce


Zaproszenie na ślub dla Rodziców z motywem ptaszków

Popularne powiedzenie o zakochanej parze mówi, że dwoje ludzi „gruchają jak gołąbki”. I właśnie te słowa były impulsem do stworzenia unikalnego zaproszenia dla Rodziców na ślub.

Dajemy Wam zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie symbolu miłości – serca. Zaproszenie zostało wykonane z satynowej, trwałej pleksi. Serce okala wianek z drobniutkich, kolorowych kwiatuszków i serduszek, a na samym dole znajduje się para ptaszków. W samym centrum znajdzie się personalizowana treść zaproszenia. Czyż to nie jest urocze? Jesteśmy przekonani, że Wasi Rodzice będą zachwycenie romantycznym i delikatnym zaproszeniem.

Personalizacja oraz biała koperta w komplecie – GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych