Kwiaty boho Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce

Zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie serca z satynowej pleksi z motywem kwiatów boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty boho Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce


Kwiatowe zaproszenie w stylu boho

Wesele w stylu boho to impreza pełna kwiatów i ciekawych dekoracji. Niezwykle ważne są tutaj detale, lekkość i kolorystyka, które nawiązującą do barw ziemi i natury. Styl boho łączy ze sobą różne faktury i materiały takie jak: frędzle, piórka czy koronki. Nawiązuje do francuskiej bohemy, artystycznej cyganerii.

Stworzenie akrylowego zaproszenia dla Rodziców w stylu boho stanowiło dla nas prawdziwe wyzwanie, gdyż chcieliśmy by było oryginalne i piękne. Postawiliśmy na satynowe tło z ozdobnymi kolorowymi, łąkowymi kwiatami. Całość wpisaliśmy w symboliczny kształt serca, w centrum którego znajdzie się treść zaproszenia. Treść na zaproszenie na ślub dla Rodziców znajdziecie na naszej stronie lub wypiszemy Wasze słowa.

Personalizacja i biała koperta w komplecie GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych