Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce

Zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie serca z satynowej pleksi z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców Serce


Serce w wianku z piwonii – zaproszenia dla Rodziców

Piwonię określa się mianem kwiatu królewskiego. Występuje tutaj w towarzystwie obok lilii i róży. Symbolizuje bogactwo, radość i zdrowie. Piwonie utożsamiane są również z niezwykłą elegancją, dlatego chętnie są wybierane jako ozdoba ślubów i wesel. My zwracamy szczególną uwagę na ich emferyczne piękno i różnorodność kolorystyczną.

Biorąc pod uwagę wszystkie cechy oraz symbolikę stworzyliśmy dla Was unikalny produkt – zaproszenie ślubne dla Rodziców w kształcie serca z motywem kolorowych, pastelowych piwonii, które tworzą kwiatową ramkę dla wybranego przez Was tekstu zaproszenia. Serce symbolizuje miłość, a taki symbol na pewno ucieszy najbliższe Wam osoby, jakimi są Rodzice. Zaproszenie zostało wykonane z cienkiego, ale trwałego akrylu w satynowej wersji.

GRATIS wykonujemy personalizację zaproszenia oraz w gratisie otrzymujecie elegancką białą kopertę, w której podarujecie Rodzicom zaproszenie na Wasz ślub.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych