Kwiaty eustoma Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców

Zaproszenia ślubne dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty eustoma Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców


Nadszedł czas, aby zacząć planować Twój ślub! Nasze satynowe zaproszenia ślubne są wykonane z eleganckim kwiatowym wzorem eustomy, dając unikalny i wyrafinowany styl, który z pewnością zaimponuje Twoim gościom.

Dostosuj każde zaproszenie, aby upewnić się, że odzwierciedla ono unikalny styl Twojego ślubu, personalizując tekst zaproszenia poprzez nasze opcje edycji online. Dzięki niesamowicie gładkiej powierzchni, te satynowe akrylowe zaproszenia wydobywają żywe kolory w każdym projekcie i wyświetlają krystalicznie czyste grawerowanie specjalnych szczegółów, takich jak tekst, imiona, data ślubu i inne.

Twoi goście będą ocierać łzy radości, kiedy otworzą swoje zaproszenia! Spraw, aby Twoja historia miłosna wyróżniała się w najlepszy sposób dzięki naszym luksusowym zaproszeniom ślubnym, które błyszczą jak żadne inne - tworząc jedno niezapomniane wrażenie po drugim. Spraw, aby ta chwila trwała wiecznie z piękną i trwałą papeterią, która uchwyci wszystkie wspomnienia, które planujecie zrobić w tym szczególnym dniu!

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych