Zdrapka w drewnianym pudełku: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mucha

48,99 zł
48,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdrapka w drewnianym pudełku: Czy zostaniesz moim świadkiem? Mucha


Planujesz sprawić niespodziankę swojemu przyjacielowi lub bliskiej osobie w dniu ich ślubu? Przygotuj się na niezapomniane i pełne emocji chwile dzięki prośbie o świadkowanie w drewnianym pudełku z oryginalną wróżką. W środku znajdziesz zdrapkę z pytaniem, które mocno poruszy serce każdego odbiorcy: "Czy zostaniesz moim świadkiem?" Wszystko to w wyjątkowym motywie weselnej, czarnej muchy.


To niezwykle eleganckie i osobiste zaproszenie będzie idealnym sposobem na poproszenie ukochanej osoby o bycie Twoim wiernym świadkiem w dniu ślubu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów drewniane pudełko pięknie komponuje się z unikalnym motywem weselnym, czarną muchą na szyję. Ten szczegółowy wzór nadaje prezentowi wyjątkowego charakteru i sprawi, że Twoje zaproszenie stanie się prawdziwą pamiątką na całe życie.


Zdrapka z pytaniem "Czy zostaniesz moim świadkiem?" dodaje nutkę napięcia i tajemniczości do tego wyjątkowego momentu. Niech Twoja druga połowa lub przyjaciel poczuje się wyjątkowy, gdy będą odkrywać odpowiedź pod zdrapanym polem. To nie tylko oryginalny, ale również interaktywny sposób, aby zaprosić kogoś do odegrania ważnej roli w Twoim życiu.


To drewniane pudełko z motywem weselnej, czarnej muchy na szyję i zdrapka to doskonały sposób na wyrażenie swoich uczuć w szczególny sposób. Dodaj swój osobisty akcent do tego prezentu, umieszczając wewnątrz dodatkowy ręcznie napisany list lub zdjęcie, które dodatkowo umocni więź między Wami.


Nie czekaj dłużej i spraw, aby to wyjątkowe zaproszenie było częścią Twojego najważniejszego dnia. Zaskocz swojego przyszłego świadka tym nietuzinkowym prezentem i czuj się pewnie wiedząc, że zaproszenie jest zarówno stylowe, jak i pełne emocji.

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm