Prośba o świadkowanie Szklana tafla z Waszym zdjęciem

Szklana tafla jako prośba o świadkowanie z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o świadkowanie Szklana tafla z Waszym zdjęciem


Chcesz poinformować swoją najlepszą przyjaciółkę o tym, że chcesz, aby była Twoją świadkową? Spraw, by twoja propozycja zostania druhną była wyjątkowa dzięki tej doskonale przemyślanej prośbie o świadkowanie!

To unikalna pamiątka, która doskonale odda tę ważną chwilę jaką jest świadkowanie. Piękno tej prośby sprawia, że wzbudzi silne emocje i stworzy niepowtarzalny klimat. Uczynienie tego dnia wyjątkowym dla przyszłej świadkowej nigdy nie było łatwiejsze. To doskonały sposób, aby pokazać swojej najlepszej przyjaciółce, ile dla Ciebie znaczy, jeszcze przed Twoim wielkim dniem!

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych