Pudrowe róże Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Romantyczne pudrowe róże – akrylowa prośba o błogosławieństwo

Pudrowe róże, satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo to naszym zdaniem przykład, jak ciekawie i oryginalnie można wykorzystać popularny motyw zdobniczy. Róże są królowymi kwiatów. Te majestatycznie piękne kwiaty uwielbiają panny młode. A pastelowe, pudrowe róże są po prostu delikatne i niebanalne. Doskonale komponują się niemal we wszystkich zestawieniach kolorystycznych i pasują do prawie każdej stylistyki weselnej. Doskonale oddają przede wszystkim romantyczny charakter uroczystości.

Poznajcie więc pudrowe róże - satynową, akrylową prośbę o błogosławieństwo!

Nie tylko zachwycicie Rodziców wyjątkowym stylem i delikatnością naszego zaproszenia, ale podarujecie im piękną pamiątkę, którą z pewnością będą przechowywali przez wiele następnych lat. Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców Venarti z satynowej, półprzezroczystej i trwałej pleksi z motywem pudrowych róż jest w pełni personalizowana. Stały motyw kwiatowy znajduje się po przekątnej w górnym lewym i prawym dolnym rogu zaproszenia. Środek należy do Was! Wy wybieracie tekst, czcionkę, a my wykonujemy projekt. Po jego zatwierdzeniu, otrzymujecie gotowe zaproszenie. Personalizacja GRATIS!

A może wolicie pudrowe róże w drewnianym pudełku?

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych