Pudrowe róże Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Romantyczne pudrowe róże – akrylowa prośba o błogosławieństwo

Pudrowe róże, satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo to naszym zdaniem przykład, jak ciekawie i oryginalnie można wykorzystać popularny motyw zdobniczy. Róże są królowymi kwiatów. Te majestatycznie piękne kwiaty uwielbiają panny młode. A pastelowe, pudrowe róże są po prostu delikatne i niebanalne. Doskonale komponują się niemal we wszystkich zestawieniach kolorystycznych i pasują do prawie każdej stylistyki weselnej. Doskonale oddają przede wszystkim romantyczny charakter uroczystości.

Poznajcie więc pudrowe róże - satynową, akrylową prośbę o błogosławieństwo!

Nie tylko zachwycicie Rodziców wyjątkowym stylem i delikatnością naszego zaproszenia, ale podarujecie im piękną pamiątkę, którą z pewnością będą przechowywali przez wiele następnych lat. Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców Venarti z satynowej, półprzezroczystej i trwałej pleksi z motywem pudrowych róż jest w pełni personalizowana. Stały motyw kwiatowy znajduje się po przekątnej w górnym lewym i prawym dolnym rogu zaproszenia. Środek należy do Was! Wy wybieracie tekst, czcionkę, a my wykonujemy projekt. Po jego zatwierdzeniu, otrzymujecie gotowe zaproszenie. Personalizacja GRATIS!

A może wolicie pudrowe róże w drewnianym pudełku?

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych