Pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


W stylu rustykalnym – Zaproszenia dla Rodziców

Pudrowy róż jest kolorem, który niepodzielnie króluje na polskich ślubach i weselach. Uwielbiają go zarówno panny młode jak i specjaliści z branży ślubnej. Kobiety kochają ten odcień za delikatność i bezpretensjonalność. Ale pudrowy róż jest też kolorem uniwersalnym, który pasuje do wielu ciekawych barwnych zestawień. Poznaj naszą Prośbę o błogosławieństwo w drewnianym pudełku!

Pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Postanowiliśmy wkomponować pudrowe róże w naturalne drewno i stworzyliśmy oryginalne ozdobne ślubne drewniane pudełko. To wyjątkowe pod każdym względem Zaproszenie dla Rodziców Venarti, stanie się na pewno pamiątką przechowywaną przez wiele lat. Poza tym pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku idealnie wpisuje się w stylistykę rustykalnych, wiejskich wesel, gdzie królują naturalne barwy i materiały. Personalizowane wieczko i środek tego unikalnego produktu jest wyjątkowo kolorowe, ale też delikatne i bardzo stylowe. Majestatyczne róże w otoczeniu butelkowej zieleni wspaniale komponują się z jasnym, naturalnym drewnem. W takim otoczeniu pojawi się napisany kunsztowną czcionką wybrany przez Was tekst prośby o błogosławieństwo Rodziców i informacje o Waszym ślubie.

Personalizacja GRATIS!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych