Pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku


W stylu rustykalnym – Zaproszenia dla Rodziców

Pudrowy róż jest kolorem, który niepodzielnie króluje na polskich ślubach i weselach. Uwielbiają go zarówno panny młode jak i specjaliści z branży ślubnej. Kobiety kochają ten odcień za delikatność i bezpretensjonalność. Ale pudrowy róż jest też kolorem uniwersalnym, który pasuje do wielu ciekawych barwnych zestawień. Poznaj naszą Prośbę o błogosławieństwo w drewnianym pudełku!

Pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku

Postanowiliśmy wkomponować pudrowe róże w naturalne drewno i stworzyliśmy oryginalne ozdobne ślubne drewniane pudełko. To wyjątkowe pod każdym względem Zaproszenie dla Rodziców Venarti, stanie się na pewno pamiątką przechowywaną przez wiele lat. Poza tym pudrowe róże Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku idealnie wpisuje się w stylistykę rustykalnych, wiejskich wesel, gdzie królują naturalne barwy i materiały. Personalizowane wieczko i środek tego unikalnego produktu jest wyjątkowo kolorowe, ale też delikatne i bardzo stylowe. Majestatyczne róże w otoczeniu butelkowej zieleni wspaniale komponują się z jasnym, naturalnym drewnem. W takim otoczeniu pojawi się napisany kunsztowną czcionką wybrany przez Was tekst prośby o błogosławieństwo Rodziców i informacje o Waszym ślubie.

Personalizacja GRATIS!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych