Zdrapka w drewnianym pudełku ze zdjęciem: Czy zostaniesz moją świadkową?

48,99 zł
48,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdrapka w drewnianym pudełku ze zdjęciem: Czy zostaniesz moją świadkową?


Poszukujesz oryginalnego i kreatywnego sposobu, aby poprosić swoją przyjaciółkę o bycie Twoją świadkową na Twoim najważniejszym dniu? Drewniane pudełko z pewnością będzie idealnym wyborem, a ta wyjątkowa zdrapka z pytaniem "Czy zostaniesz moją świadkową?" sprawi, że prośba nabierze jeszcze większego znaczenia.


W naszym sklepie oferujemy unikalne rozwiązania, które pozwolą Ci wyrazić swoje emocje w sposób niezapomniany. Nasze drewniane pudełko wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, zapewniając trwałość i elegancję. Jest idealne do przechowywania i prezentacji zdrapki ze swoim osobistym pytaniem.


Z naszym profesjonalnym drukiem, możemy również umieścić Wasze wspólne zdjęcie na zewnętrznej części pudełka, dodając mu jeszcze większej wartości sentymentalnej. Twój wybór zdjęcia będzie wyjątkowy i spersonalizowany, co uczyni całe doświadczenie jeszcze bardziej intymnym.


Przesyłając to niezwykle piękne drewniane pudełko z zdrapką twojej przyjaciółce, możesz być pewien, że złożysz jej propozycję w najbardziej oryginalny sposób. Pokaż jej, jak bardzo cenisz jej wsparcie i obecność w jednym z najważniejszych momentów Twojego życia.


Wysokiej jakości drewno, wyjątkowość zdrapki z pytaniem i spersonalizowane zdjęcie sprawiają, że to pudełko jest nie tylko prezentem, ale też wyjątkową pamiątką. Możecie je wspólnie przechowywać jako symbol Waszej przyjaźni i ważnej chwili, która połączy Was na zawsze.


Nie czekaj dłużej i zaskocz swoją przyjaciółkę tym niezwykłym prezentem! Zamów drewniane pudełko z zdrapką z pytaniem "Czy zostaniesz moją świadkową?" wraz ze spersonalizowanym zdjęciem już teraz i spraw, aby ta prośba była niezapomniana dla Was obojga.

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno

Wymiary: 14,5 x 14,5 x 2,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również