Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biała perła z drobinkami w kształcie serca

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biała perła z drobinkami w kształcie serca


Pobłogosławcie nam, Kochani Rodzice!

Ślub bez błogosławieństwa rodziców po prostu nie jest możliwy! To ich miłość, dobroć i wyjątkowa mądrość pomaga postawić pierwsze kroki na nowej drodze życia Młodej Pary, a cóż jest ważniejszego od przychylności rodziców? Błogosławieństwo rodziców to również jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas ceremonii ślubnej, dlatego warto o niego zadbać już na samym początku, zamawiając wyjątkową prośbę.

Wesele powinno być dopracowane w każdy detalu. Dlatego tak ważne są również zaproszenia na ślub Venarti, a wśród nich prośba o błogosławieństwo rodziców. My proponujemy oryginalny produkt w kształcie symbolicznego serca, który jest wykonany z ręcznie odlewanej żywicy. Niepowtarzalny wzór oraz wyjątkowo eleganckie wykonanie i trwałość materiału, pozwoli, by prośba o błogosławieństwo z żywicy stała się wyjątkową pamiątką z Waszego ślubu.

Gdy rodzice otrzymają idealnie gładkie, perłowe serce z oryginalną, ułożoną przez Was prośbą, będą na pewno zachwyceni! Odbijające się światło, niby w idealnej tafli lodu, a także elegancka biała perła i dekoracyjne, przezroczyste rogi z zatopionymi ekskluzywnymi drobinkami, które w zależności od kąta patrzenia, mienią się różnymi kolorami, sprawią, że prośba o błogosławieństwo rodziców trafi z pewnością do eksponowanej galerii rodzinnych pamiątek.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Biała perła, rogi są przezroczyste z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Powiązane wpisy na blogu