Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biała perła z drobinkami w kształcie serca

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biała perła z drobinkami w kształcie serca


Pobłogosławcie nam, Kochani Rodzice!

Ślub bez błogosławieństwa rodziców po prostu nie jest możliwy! To ich miłość, dobroć i wyjątkowa mądrość pomaga postawić pierwsze kroki na nowej drodze życia Młodej Pary, a cóż jest ważniejszego od przychylności rodziców? Błogosławieństwo rodziców to również jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas ceremonii ślubnej, dlatego warto o niego zadbać już na samym początku, zamawiając wyjątkową prośbę.

Wesele powinno być dopracowane w każdy detalu. Dlatego tak ważne są również zaproszenia na ślub Venarti, a wśród nich prośba o błogosławieństwo rodziców. My proponujemy oryginalny produkt w kształcie symbolicznego serca, który jest wykonany z ręcznie odlewanej żywicy. Niepowtarzalny wzór oraz wyjątkowo eleganckie wykonanie i trwałość materiału, pozwoli, by prośba o błogosławieństwo z żywicy stała się wyjątkową pamiątką z Waszego ślubu.

Gdy rodzice otrzymają idealnie gładkie, perłowe serce z oryginalną, ułożoną przez Was prośbą, będą na pewno zachwyceni! Odbijające się światło, niby w idealnej tafli lodu, a także elegancka biała perła i dekoracyjne, przezroczyste rogi z zatopionymi ekskluzywnymi drobinkami, które w zależności od kąta patrzenia, mienią się różnymi kolorami, sprawią, że prośba o błogosławieństwo rodziców trafi z pewnością do eksponowanej galerii rodzinnych pamiątek.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Biała perła, rogi są przezroczyste z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Powiązane wpisy na blogu