Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, czarny ze złotymi drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

78,99 zł
78,99 zł
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, czarny ze złotymi drobinkami


Pobłogosław nam, Mamo!

Błogosławieństwo rodziców przed ślubem jest jedną z najbardziej wzruszających chwil. Rodzicielskie błogosławieństwo to życzenie wszelkiego dobra – pomyślności i radości. Jest wyrazem miłości dla dzieci, a przede wszystkim oznacza przychylność rodziców dla ich małżeństwa. Zgodnie z tradycją miało miejsce po pożegnaniu przez Pannę Młodą z rodziną, przyjaciółmi i domem rodzinnym.

Prośba o błogosławieństwo jest pięknym gestem wykonanym w stronę rodziców. Wyraża szacunek, miłość i wdzięczność za ich trud. Dlatego też prośba o błogosławieństwo rodziców musi być wyjątkowa.

My proponujemy styl glamour, który choć oznacza przepych, to definiuje również unikalną elegancję. Te cechy odkryjecie w niezwykle pięknej i delikatnej tabliczce, na której napiszemy wybrany przez Was tekst. Ślubna prośba o błogosławieństwo - wykonana z żywicy - przypomina drogocenną marmurową tabliczkę. Jest w kolorze czarnej perły z mieniącymi się drobinkami i żyłkami złota. Jej idealnym uzupełnieniem będzie wykonane w tym samym stylu zaproszenie na ślub glamour.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Czarna perła, złote wzorki, róg przezroczysty z zatopionymi złotymi drobinkami

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.