Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, czarny ze złotymi drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


78,99 zł
78,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, czarny ze złotymi drobinkami


Pobłogosław nam, Mamo!

Błogosławieństwo rodziców przed ślubem jest jedną z najbardziej wzruszających chwil. Rodzicielskie błogosławieństwo to życzenie wszelkiego dobra – pomyślności i radości. Jest wyrazem miłości dla dzieci, a przede wszystkim oznacza przychylność rodziców dla ich małżeństwa. Zgodnie z tradycją miało miejsce po pożegnaniu przez Pannę Młodą z rodziną, przyjaciółmi i domem rodzinnym.

Prośba o błogosławieństwo jest pięknym gestem wykonanym w stronę rodziców. Wyraża szacunek, miłość i wdzięczność za ich trud. Dlatego też prośba o błogosławieństwo rodziców musi być wyjątkowa.

My proponujemy styl glamour, który choć oznacza przepych, to definiuje również unikalną elegancję. Te cechy odkryjecie w niezwykle pięknej i delikatnej tabliczce, na której napiszemy wybrany przez Was tekst. Ślubna prośba o błogosławieństwo - wykonana z żywicy - przypomina drogocenną marmurową tabliczkę. Jest w kolorze czarnej perły z mieniącymi się drobinkami i żyłkami złota. Jej idealnym uzupełnieniem będzie wykonane w tym samym stylu zaproszenie na ślub glamour.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Czarna perła, złote wzorki, róg przezroczysty z zatopionymi złotymi drobinkami

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.