Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


78,99 zł
78,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór marmurowy


Marmurowe błogosławieństwo

Błogosławieństwo Rodziców jest jednym z najważniejszych i najbardziej wzruszających momentów, które poprzedzają ceremonię ślubną. Ta chwila na długo pozostaje w pamięci każdej Młodej Pary. Życzenia i rady od rodziców będące swoistym pożegnaniem dzieci, które rozpoczynają własną, nową drogę swojego życia, powinny więc mieć swoją wyjątkową oprawę. Dlatego prośba o błogosławieństwo Venarti jest unikalnym zaproszeniem, wykonanym z żywicy.

Nie znajdziecie drugiego takiego samego produktu. Każde zaproszenie na ślub jest inne. Każde ma delikatnie odmienny wzór. Dlaczego? Ponieważ wykonujemy je ręcznie, a treść, którą umieszczamy, jest Waszą propozycją. Nasz produkt jest najwyższej jakości o wyjątkowym designie wzorowanym na prawdziwym marmurze. My wykonaliśmy go z połączenia czarnej i białej perły. Gładki przód idealnie odbija światło pozwalając perłowym barwom i ekskluzywnym srebrnym drobinkom mienić się tysiącem kolorów. Dodatek złotej farby czyni go produktem ekskluzywnym.

Zobaczcie też marmurkowe, unikalne zaproszenia na ślub Venarti!

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych