Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

78,99 zł
78,99 zł
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór marmurowy


Marmurowe błogosławieństwo

Błogosławieństwo Rodziców jest jednym z najważniejszych i najbardziej wzruszających momentów, które poprzedzają ceremonię ślubną. Ta chwila na długo pozostaje w pamięci każdej Młodej Pary. Życzenia i rady od rodziców będące swoistym pożegnaniem dzieci, które rozpoczynają własną, nową drogę swojego życia, powinny więc mieć swoją wyjątkową oprawę. Dlatego prośba o błogosławieństwo Venarti jest unikalnym zaproszeniem, wykonanym z żywicy.

Nie znajdziecie drugiego takiego samego produktu. Każde zaproszenie na ślub jest inne. Każde ma delikatnie odmienny wzór. Dlaczego? Ponieważ wykonujemy je ręcznie, a treść, którą umieszczamy, jest Waszą propozycją. Nasz produkt jest najwyższej jakości o wyjątkowym designie wzorowanym na prawdziwym marmurze. My wykonaliśmy go z połączenia czarnej i białej perły. Gładki przód idealnie odbija światło pozwalając perłowym barwom i ekskluzywnym srebrnym drobinkom mienić się tysiącem kolorów. Dodatek złotej farby czyni go produktem ekskluzywnym.

Zobaczcie też marmurkowe, unikalne zaproszenia na ślub Venarti!

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.