Zaproszenia ślubne z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

29,99 zł

Opis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy wzór marmurowy


W marmurowej oprawie

Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość, która wymaga odpowiedniej oprawy i dopracowania wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów. Jednym z najważniejszych dodatków jest wydawałoby się niepozorne zaproszenie ślubne. Zaproszenie powinno być nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim piękne i trwałe, by mogło stać się swoistą pamiątką tego wielkiego święta miłości. Jest też Waszą wizytówką.

Zaproszenie na ślub Venarti spełnia wszystkie wymienione zadania. Wykonane z żywicy jest trwałe, oryginalne i unikalne – nie ma bowiem dwóch identycznych produktów. Każdy wzór odrobinę się różni, ponieważ zaproszenia ślubne z żywicy odlewamy ręcznie. Jak wygląda nasz produkt? Przede wszystkim jest gładki i pięknie odbija światło. Perłowe kolory cudnie mienią się tysiącem barw, a złote nitki nadają naszemu produktowi ekskluzywnej nuty. Marmurowy, klasyczny, stonowany wzór powstał z połączenia białej i czarnej perły, które przenikają się umiejętnym cieniowaniem.

Ten styl zachwyci Waszych gości!

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, złote wzory również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.