Zaproszenia ślubne z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


29,99 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy wzór marmurowy


W marmurowej oprawie

Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość, która wymaga odpowiedniej oprawy i dopracowania wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów. Jednym z najważniejszych dodatków jest wydawałoby się niepozorne zaproszenie ślubne. Zaproszenie powinno być nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim piękne i trwałe, by mogło stać się swoistą pamiątką tego wielkiego święta miłości. Jest też Waszą wizytówką.

Zaproszenie na ślub Venarti spełnia wszystkie wymienione zadania. Wykonane z żywicy jest trwałe, oryginalne i unikalne – nie ma bowiem dwóch identycznych produktów. Każdy wzór odrobinę się różni, ponieważ zaproszenia ślubne z żywicy odlewamy ręcznie. Jak wygląda nasz produkt? Przede wszystkim jest gładki i pięknie odbija światło. Perłowe kolory cudnie mienią się tysiącem barw, a złote nitki nadają naszemu produktowi ekskluzywnej nuty. Marmurowy, klasyczny, stonowany wzór powstał z połączenia białej i czarnej perły, które przenikają się umiejętnym cieniowaniem.

Ten styl zachwyci Waszych gości!

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, złote wzory również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych