Zaproszenia ślubne z żywicy Serce z liśćmi eukaliptusa

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

29,99 zł

Opis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy Serce z liśćmi eukaliptusa


Serce i eukaliptus – idealna ślubna para

Serce symbolizuje życie i miłość, a eukaliptus długowiecznoś

. To para idealna, która powinna znaleźć się we wzorach dodatków ślubnych. My postanowiliśmy ją wykorzystać w ozdobnych zaproszeniach ślubnych z żywicy Venarti. Serce dodaje urokliwego, ale eleganckiego romantyzmu, a eukaliptus doskonale odnajduje się w stylu botanicznym, rustykalnym i boho. Świetnie też pasuje do wystawnego przyjęcia zaplanowanego w wytwornych pałacowych wnętrzach. Jest ponadto bardzo modny.

Nasze unikalne zaproszenia na ślub wykonujemy z wyjątkowego materiału, jakim jest żywica. Odlewane ręcznie mają niepowtarzalne wzornictwo, w którym czuje się rękę prawdziwego artysty. Motyw złotego serca i zielonych liści eukaliptusa na monumentalnym, marmurowym wzorze nadaje zaproszeniu wyjątkowej lekkości i tchnie prawdziwą radością. Zaproszenie jest cienkie, gładkie i pięknie odbija światło, a perłowe kolory – czarne i białe - mienią się tysiącem barw. Subtelne złote nitki pięknie błyszczą i nadają wytwornego sznytu.

W marmurowym wzorze znajdziesz zaproszenia ze zdjęciem wzór marmurowy i minimalistyczne zaproszenia wzór marmurowy!

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, złote wzory również odbijają światło

Wzór żywicy: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Wzór nadruku: Serce z liśćmi eukaliptusa

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.