Zaproszenia ślubne z żywicy Serce z liśćmi eukaliptusa

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


29,99 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy Serce z liśćmi eukaliptusa


Serce i eukaliptus – idealna ślubna para

Serce symbolizuje życie i miłość, a eukaliptus długowiecznoś

. To para idealna, która powinna znaleźć się we wzorach dodatków ślubnych. My postanowiliśmy ją wykorzystać w ozdobnych zaproszeniach ślubnych z żywicy Venarti. Serce dodaje urokliwego, ale eleganckiego romantyzmu, a eukaliptus doskonale odnajduje się w stylu botanicznym, rustykalnym i boho. Świetnie też pasuje do wystawnego przyjęcia zaplanowanego w wytwornych pałacowych wnętrzach. Jest ponadto bardzo modny.

Nasze unikalne zaproszenia na ślub wykonujemy z wyjątkowego materiału, jakim jest żywica. Odlewane ręcznie mają niepowtarzalne wzornictwo, w którym czuje się rękę prawdziwego artysty. Motyw złotego serca i zielonych liści eukaliptusa na monumentalnym, marmurowym wzorze nadaje zaproszeniu wyjątkowej lekkości i tchnie prawdziwą radością. Zaproszenie jest cienkie, gładkie i pięknie odbija światło, a perłowe kolory – czarne i białe - mienią się tysiącem barw. Subtelne złote nitki pięknie błyszczą i nadają wytwornego sznytu.

W marmurowym wzorze znajdziesz zaproszenia ze zdjęciem wzór marmurowy i minimalistyczne zaproszenia wzór marmurowy!

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, złote wzory również odbijają światło

Wzór żywicy: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Wzór nadruku: Serce z liśćmi eukaliptusa

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.