Zaproszenia ślubne z żywicy wzór ozdobny, biała perła z drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

29,99 zł

Opis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy wzór ozdobny, biała perła z drobinkami


Perłowe zaproszenia z żywicy

Wybór i wysłanie zaproszenia na ślub jest jednym z najważniejszych elementów odpowiedniego przygotowania ślubu. Zaproszenia powinny być zawsze dopasowane do stylistyki całej ceremonii. Jeśli wybierzecie ekskluzywne retro, świetną propozycją są nasze unikalne i bardzo eleganckie zaproszenia ślubne z żywicy, które swoim kształtem przypominają drogocenne, starodawne ramy na lustra lub pamiątkowe fotografie czy kosztowne malowidła.

Poza tym żywica to oryginalny materiał, który można wybarwić na tysiąc sposobów. Jest płynna, odlewa się ją ręcznie, więc każde wykonane z niej zaproszenie jest unikalne i czuć w nim rękę artysty-rzemieślnika. Przód naszego wyjątkowego zaproszenia na ślub Venarti jest gładki. Idealnie odbijając światło pozwala majestatycznej białej perle mienić się tysiącem barw. W przezroczystych rogach zatopiliśmy drogocenne i wyjątkowe drobinki, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony. Barwienie w stylu ombre oraz użyty materiał udowadniają z powodzeniem, że klasyka idzie w parze z nowoczesnością, a piękno ma nie jedno imię.

Zobaczcie również prośbę o błogosławieństwo rodziców!

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Biała perła, rogi są przezroczyste z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.