Zaproszenia ślubne z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami Kwadrat

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł
34,99 złOpis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami Kwadrat


Zaproszenie ślubne w stylu glamour

Planujesz niepowtarzalny i dopracowany pod każdym względem ślub, który musi być pełen artyzmu, elegancji i przepychu? Twój ślub w stylu glamour wymaga więc nietuzinkowych rozwiązań i dodatków, które podkreślą wyjątkowość tej chwili… Idealnie w ową stylistykę wpasuje się zaproszenie ślubne z żywicy.

Unikalna formuła nadaje naszemu produktowi trwałość i najwyższą jakość, a wzornictwo usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającą Parę Młodą. Idealny kwadrat to figura doskonała pod każdym względem, a czarny wzór z efektownymi złotymi drobinkami odbijającymi światło, jaki ma to wyjątkowe zaproszenie ślubne glamour, pozwoli Waszym gościom wczuć się w królewską atmosferę niezwykłego wydarzenia, w którym będą mieli zaszczyt uczestniczyć.

Warto podkreślić, że zaproszenia ślubne Słupsk mają indywidualny charakter i są niepowtarzalne. Nie ma dwóch takich samych wzorów, ponieważ odlewamy je ręcznie. Treść zaproszenia jest także spersonalizowana – to Wasze zaproszenie, my tylko je wykonujemy.

Idealny uzupełnieniem tego wyjątkowego zaproszenia na ślub glamour jest wykonana w taki samym stylu prośba o błogosławieństwo z żywicy.

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, złote drobinki również odbijają światło

Wzór: Czarna perła, złote wzorki, róg przezroczysty z zatopionymi złotymi drobinkami

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5 x 14,5 cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.