Zaproszenia ślubne z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami Kwadrat

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł
34,99 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zaproszenia ślubne z żywicy wzór czarny ze złotymi drobinkami Kwadrat


Zaproszenie ślubne w stylu glamour

Planujesz niepowtarzalny i dopracowany pod każdym względem ślub, który musi być pełen artyzmu, elegancji i przepychu? Twój ślub w stylu glamour wymaga więc nietuzinkowych rozwiązań i dodatków, które podkreślą wyjątkowość tej chwili… Idealnie w ową stylistykę wpasuje się zaproszenie ślubne z żywicy.

Unikalna formuła nadaje naszemu produktowi trwałość i najwyższą jakość, a wzornictwo usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającą Parę Młodą. Idealny kwadrat to figura doskonała pod każdym względem, a czarny wzór z efektownymi złotymi drobinkami odbijającymi światło, jaki ma to wyjątkowe zaproszenie ślubne glamour, pozwoli Waszym gościom wczuć się w królewską atmosferę niezwykłego wydarzenia, w którym będą mieli zaszczyt uczestniczyć.

Warto podkreślić, że zaproszenia ślubne Słupsk mają indywidualny charakter i są niepowtarzalne. Nie ma dwóch takich samych wzorów, ponieważ odlewamy je ręcznie. Treść zaproszenia jest także spersonalizowana – to Wasze zaproszenie, my tylko je wykonujemy.

Idealny uzupełnieniem tego wyjątkowego zaproszenia na ślub glamour jest wykonana w taki samym stylu prośba o błogosławieństwo z żywicy.

 

Materiał: Żywica - każde zaproszenie jest unikalne, odlewane ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, złote drobinki również odbijają światło

Wzór: Czarna perła, złote wzorki, róg przezroczysty z zatopionymi złotymi drobinkami

Biała koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5 x 14,5 cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.