Białe róże Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże Drewniane zaproszenia ślubne


Niezwykle subtelne i romantyczne zaproszenie ślubne, wykonane ze sklejki drewnianej z pewnością zachwyci niejedną parę młodą. Ciekawy kształt, a przede wszystkim wykorzystanie drewna sprawia, że zaproszenia prezentują się jak żadne inne i są sporym zaskoczeniem dla zapraszanych gości, przyzwyczajonych do papierowych wersji zaproszeń.

By przełamać klasyczny minimalizm drewna, kartę ozdobiono piękną grafiką, przedstawiającą białe róże. Każde zaproszenie wykonywane jest na indywidualne zaproszenie i posiada pełną personalizację.

Jego treść można wybrać spośród wielu dostępnych szablonów lu ułożyć samodzielnie. Zaproszenie może być wręczane samo lub z kopertą. Dzięki trwałości drewna i wysokiej jakości wykonania, takie zaproszenia będą piękną pamiątką na wiele lat. Zarówno dla zaproszonych gości, jak i nowożeńców.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu