Białe róże Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł brutto
5,99 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże Drewniane zaproszenia ślubne


Niezwykle subtelne i romantyczne zaproszenie ślubne, wykonane ze sklejki drewnianej z pewnością zachwyci niejedną parę młodą. Ciekawy kształt, a przede wszystkim wykorzystanie drewna sprawia, że zaproszenia prezentują się jak żadne inne i są sporym zaskoczeniem dla zapraszanych gości, przyzwyczajonych do papierowych wersji zaproszeń.

By przełamać klasyczny minimalizm drewna, kartę ozdobiono piękną grafiką, przedstawiającą białe róże. Każde zaproszenie wykonywane jest na indywidualne zaproszenie i posiada pełną personalizację.

Jego treść można wybrać spośród wielu dostępnych szablonów lu ułożyć samodzielnie. Zaproszenie może być wręczane samo lub z kopertą. Dzięki trwałości drewna i wysokiej jakości wykonania, takie zaproszenia będą piękną pamiątką na wiele lat. Zarówno dla zaproszonych gości, jak i nowożeńców.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?