Pomarańczowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne


Szukasz zaproszenia ślubnego tak wyjątkowego i specjalnego jak Twój wielki dzień? Nie szukaj dalej! Nasze drewniane zaproszenia ślubne są idealnym sposobem na dodanie pięknego, rustykalnego klimatu do Waszej uroczystości.

Te jedyne w swoim rodzaju zaproszenia zawierają spersonalizowany tekst oraz przyciągający uwagę motyw pomarańćzowych kwiatów, który elegancko obramowują górę i dół zaproszenia.

Zaproszenia te stanowią imponującą informację o Twoim specjalnym wydarzeniu, dając Twoim gościom do zrozumienia, że to nie jest zwykłe spotkanie - to coś naprawdę niezwykłego!

Z subtelną fakturą drewna i klasycznymi pomarańczowymi kwiatami, te drewniane zaproszenia ślubne będą pamiętane długo po tym, jak "tak" zostanie powiedziane. Zaprezentuj swój radosny związek w stylu tych niezapomnianych dzieł sztuki!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Prosimy o przesłanie swojego zdjęcia w dużym formacie i dobrej jakości, co zagwarantuje ładny wygląd zdjęcia.

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych