Różowe pióra boho Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem różowych piór boho


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowe pióra boho Lustrzane zaproszenia ślubne


Styl boho wciąż jest popularny, nie tylko jeśli chodzi o urządzenie wnętrz, ale również organizację ślubu. Nic dziwnego, kojarzy się bowiem ze zwiewnością, radością, dobrą zabawą, doskonale zatem pasuje do weselnej zabawy. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczne elementy tego stylu, takie jak na przykład pióra i konsekwentnie stosować je podczas aranżacji weselnej sali czy doboru przedmiotów służących organizacji wesela.

Warto również zadbać, aby i zaproszenia ślubne zawierały ten motyw. Takie właśnie są lustrzane zaproszenia ślubne ozdobione motywem różowych piór boho. To wyjątkowe zaproszenie, nie tylko dzięki użytemu materiałowi o stylowym wydźwięku, ale również dzięki tej pięknej ozdobie lustra. Delikatne pióra sprawiają wrażenie, jakby unosiły się na wietrze, przez co zaproszenie zyskuje na lekkości i przyciąga uwagę, a także budzi zachwyt.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.