Piwonie Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Lustrzane zaproszenia ślubne


Doświadczcie Państwo luksusu z lustrzanymi zaproszeniami ślubnymi! Te wyjątkowe zaproszenia zostały stworzone, aby dodać odrobinę blasku i wyrafinowania do Państwa wyjątkowego dnia.

Wykonane z lustrzanego akrylu, te wspaniałe zaproszenia zawierają zarówno motyw kwiatów piwonii na górze i na dole każdego zaproszenia, jak i spersonalizowany tekst pośrodku.

Zaproszenia te nie tylko przyciągają wzrok, ale z pewnością zostaną zapamiętane jeszcze długo po zakończeniu Państwa imprezy! Zapewnijcie Państwo swoim gościom niezapomniane wrażenia dzięki tym wspaniałym lustrzanym zaproszeniom ślubnym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych