Piwonie Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Piwonie to kwiaty chętnie wybierane przez przyszłe Pary Młode z uwagi na ich ponadczasowe piękno i bogatą symbolikę. Mogą one zdobić nie tylko ślubne bukiety, ale również weselne stoły, to również wdzięczny motyw nadający weselnego charakteru wszelkiego rodzaju przedmiotom służącym organizacji weselnej uroczystości.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem piwonii to niezwykły sposób na zaproszenie gości na weselną uroczystość. To również przedmiot, który będzie chętnie przechowywany w charakterze pamiątki z wesela, a jego piękno przywoływać będzie nie tylko wspomnienia z weselnej uroczystości, ale również szeroki uśmiech.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych