Piwonie Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Piwonie Satynowa, akrylowa prośba o błogosławieństwo


Królewskie piwonie i prośba o błogosławieństwo

Ślubna prośba o błogosławieństwo dla Rodziców wykonana z trwałej, satynowej pleksi z motywem piwonii na pewno zachwyci Waszych Rodziców. Piwonie to królewskie kwiaty, które są cenione tak samo wysoko jak róże i lilie. Często goszczą na weselach i ślubach. My wykorzystaliśmy je jako motyw do stworzenia unikalnej ślubnej prośby o błogosławieństwo Rodziców.

Klasyczny prostokąt z akrylu z zaokrąglonymi miękko rogami i ozdobnym motywem malowanych piwonii na górze i dole stanowi elegancką kartę, która ze względu na materiał, z jakiego została wykonana, będzie stanowiła trwałą pamiątkę. Środkowa przestrzeń prośby o błogosławieństwo czeka na spersonalizowaną treść.

Personalizacja oraz biała koperta do kompletu GRATIS.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych