Eko kwiaty Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna grawerowana laserowo na plastrze brzozy - motyw eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,99 zł


Opis
Opis

Eko kwiaty Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubie, nic zatem dziwnego, że wypada w wyjątkowy sposób im też podziękować. Ostatnie lata przyniosły wspaniały zwyczaj podkreślania roli Rodziców podczas weselnego przyjęcia, a jednocześnie wręczania im wyjątkowych drobiazgów, stanowiących symbol miłości dzieci, zawierających w sobie całą wdzięczność za trud włożony w wychowanie, a także przypominających o tym wyjątkowym dniu, w którym dziecko opuściło rodzinny dom i wkroczyło w nowy etap swojego życia.

Takim wspaniałym podziękowaniem dla rodziców może być ślubna statuetka wykonana z wykorzystaniem plastra brzozy. Ozdobiony motywem kwiatów przedmiot doskonale wpisuje się w styl eko wesela, choć doskonale sprawdzi się również w przypadku ślubów urządzonych w romantycznym czy wiejskim stylu. Taka statuetka wywoła moc wzruszeń, stanie się też wspaniałą pamiątką z wesela.

 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych