Eko kwiaty Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna grawerowana laserowo na plastrze brzozy - motyw eko kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eko kwiaty Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubie, nic zatem dziwnego, że wypada w wyjątkowy sposób im też podziękować. Ostatnie lata przyniosły wspaniały zwyczaj podkreślania roli Rodziców podczas weselnego przyjęcia, a jednocześnie wręczania im wyjątkowych drobiazgów, stanowiących symbol miłości dzieci, zawierających w sobie całą wdzięczność za trud włożony w wychowanie, a także przypominających o tym wyjątkowym dniu, w którym dziecko opuściło rodzinny dom i wkroczyło w nowy etap swojego życia.

Takim wspaniałym podziękowaniem dla rodziców może być ślubna statuetka wykonana z wykorzystaniem plastra brzozy. Ozdobiony motywem kwiatów przedmiot doskonale wpisuje się w styl eko wesela, choć doskonale sprawdzi się również w przypadku ślubów urządzonych w romantycznym czy wiejskim stylu. Taka statuetka wywoła moc wzruszeń, stanie się też wspaniałą pamiątką z wesela.

 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych