Las Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,99 zł


Opis
Opis

Las Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Statuetka z plastra brzozy – podziękowania dla Rodziców by Venarti

Brzoza jest drzewem niezwykłym – przekazuje dobrą energię i posiada moc uzdrawiania. Podziękowania dla Rodziców przekazane na naturalnym plastrze z brzozowego drewna będą podkreślały Waszą miłość i wdzięczność dla najważniejszych osób w Waszym dotychczasowym życiu.

Poznajcie naszą propozycję, jaką jest ślubna statuetka z drewna, na plastrze brzozy z malowanym motywem lasu, który pięknie komponuje się z naturalnym, drewnianym materiale. Plaster charakteryzuje się unikalnym usłojeniem, a także wyjątkową oprawą, którą stanowi prawdziwa kora brzozy.

By odpowiednio wyeksponować podarunek w galerii rodzinnych pamiątek, dobierzcie do kompletu eleganckie, stabilne, drewniane nóżki. Personalizacja – imiona Pary Młodej oraz tekst podziękowań wypisane na statuetce – GRATIS.


 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.