Las Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw lasu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Las Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Statuetka z plastra brzozy – podziękowania dla Rodziców by Venarti

Brzoza jest drzewem niezwykłym – przekazuje dobrą energię i posiada moc uzdrawiania. Podziękowania dla Rodziców przekazane na naturalnym plastrze z brzozowego drewna będą podkreślały Waszą miłość i wdzięczność dla najważniejszych osób w Waszym dotychczasowym życiu.

Poznajcie naszą propozycję, jaką jest ślubna statuetka z drewna, na plastrze brzozy z malowanym motywem lasu, który pięknie komponuje się z naturalnym, drewnianym materiale. Plaster charakteryzuje się unikalnym usłojeniem, a także wyjątkową oprawą, którą stanowi prawdziwa kora brzozy.

By odpowiednio wyeksponować podarunek w galerii rodzinnych pamiątek, dobierzcie do kompletu eleganckie, stabilne, drewniane nóżki. Personalizacja – imiona Pary Młodej oraz tekst podziękowań wypisane na statuetce – GRATIS.


 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.