Para lisków Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw pary lisków


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Para lisków Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Podziękowanie rodzicom w dniu ślubu jest ważnym, znaczącym gestem. Dzięki naszej ślubnej statuetce mogą Państwo zrobić to w wyjątkowy, piękny sposób.

Na tym kawałku brzozy nadrukowana jest para lisków, ponadczasowy symbol przywiązania i lojalności. Każdy kawałek jest wykonywany na zamówienie z Państwa spersonalizowanym tekstem podziękowań, dzięki czemu ta wyjątkowa pamiątka będzie dostarczać trwałych wspomnień przez długie lata.

Ten szczególny dowód wdzięczności jest również idealnym prezentem dla Państwa rodziców. Jego oryginalny design i ciepłe kolory są naprawdę ponadczasowe i pasują do każdego wystroju - przypominając im, dlaczego tak wiele znaczą w tak szczególny sposób.

Uczcijcie Państwa szczególną więź naszą statuetką. To doskonały sposób na okazanie wdzięczności i podziękowanie rodzicom za każdym razem, gdy ją zobaczą!

 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych