Magnolie Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolie Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Podziękuj swoim rodzicom w dniu ślubu za pomocą niesamowitej spersonalizowanej statuetki ślubnej! Ta urocza statuetka z plastra brzozy posiada zachwycający nadruk kwiatów magnolii i inspirujący tekst podziękowania, idealny do podziękowania rodzicom z tej doniosłej okazji.

Nasza statuetka ślubna Podziękowanie dla rodziców została zaprojektowana jako piękny sposób uhonorowania bezwarunkowej miłości i wsparcia ze strony mamy i taty przez te wszystkie lata. Żadna inna pamiątka nie może się z nią równać - ten jedyny w swoim rodzaju przedmiot z pewnością stanie się cenioną pamiątką rodzinną na wiele pokoleń.

Personalizowany tekst może być dostosowany do każdego stylu uznania, jaki Państwo sobie wymyślą! To uniwersalne i znaczące dzieło sztuki będzie dla Państwa najlepszym sposobem na okazanie wdzięczności za wszystko, co mama i tata zrobili dla Państwa.

Jego stylowy, rustykalny design dodaje dodatkowej warstwy uroku i jeszcze bardziej podkreśla szczere uczucia. Eleganckie przypomnienie o Państwa wiecznej miłości, to idealny sposób, aby ją wyrazić, nawet jeśli nie ma ich dzisiaj z Państwem!

 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych