Chabry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


W jaki sposób podziękować tak wyjątkowym gościom weselnym, jakimi są Rodzice, za ich miłość i troskę, za lata poświęceń i trudów wychowawczych? W jaki sposób podziękować im, że są obecni zawsze, a szczególnie w tak wyjątkowym dniu, jakim jest uroczystość zaślubin? Pomocą służyć może ślubna statuetka, która wręczona w trakcie wesela stanie się źródłem wzruszeń i łez radości.

Statuetka ślubna podziękowanie dla rodziców, ozdobiona motywem chabrów, to wyjątkowy sposób, by docenić rolę rodziców w życiu Młodej Pary. Chabry nadają statuetce wykonanej z plastra brzozy delikatności, a zarazem stylowego charakteru, zmieniając zwyczajną statuetką w piękny przedmiot, stanowiący wyraz wdzięczności i miłości.


 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.