Chabry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw chabrów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,99 zł


Opis
Opis

Chabry Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


W jaki sposób podziękować tak wyjątkowym gościom weselnym, jakimi są Rodzice, za ich miłość i troskę, za lata poświęceń i trudów wychowawczych? W jaki sposób podziękować im, że są obecni zawsze, a szczególnie w tak wyjątkowym dniu, jakim jest uroczystość zaślubin? Pomocą służyć może ślubna statuetka, która wręczona w trakcie wesela stanie się źródłem wzruszeń i łez radości.

Statuetka ślubna podziękowanie dla rodziców, ozdobiona motywem chabrów, to wyjątkowy sposób, by docenić rolę rodziców w życiu Młodej Pary. Chabry nadają statuetce wykonanej z plastra brzozy delikatności, a zarazem stylowego charakteru, zmieniając zwyczajną statuetką w piękny przedmiot, stanowiący wyraz wdzięczności i miłości.


 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.