Pudrowe róże Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy - motyw pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,99 zł


Opis
Opis

Pudrowe róże Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Podziękowania ślubne są niesamowicie ważnym elementem każdej ceremonii weselnej. Młoda Para kieruje je do weselnych gości, ale przede wszystkim dziękuje swoim Rodzicom, których miłość i trud - włożone w wychowanie dzieci - doprowadził do momentu, w którym wkroczą one na nową drogę życia tworząc własną rodzinę. Podziękowania dla Rodziców są jednym z najbardziej wzruszających momentów każdego weselnego przyjęcia. Wymagają więc odpowiedniej oprawy, którą na pewno podkreśli oryginalny prezent – ślubna statuetka z drewna na plastrze brzozy.

Połączenie drewna w naturalnym kształcie plastra i delikatnego modnego motywu pudrowych róż tworzy uroczą i stylową całość. Ten prezent na pewno stanie się dla Rodziców wyjątkową pamiątką, chętnie eksponowaną w rodzinnej galerii. Personalizowane podziękowania dla Rodziców podkreślą i wspaniale wyrażą Wasz szacunek oraz miłość do najbliższych sercu osób. Stwórzcie razem z nami niepowtarzalne podziękowania dla Rodziców na plastrze brzozy.

 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych