Magnolia Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,00 zł


Opis
Opis

Magnolia Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców


Znalezienie idealnego sposobu na podziękowanie rodzicom za ich miłość i wsparcie może być trudne. Ślubne podziękowanie w formie statuetki: dwa złączone serca będą pięknie prezentować się w komplecie z zachwycającym motywem kwiatów magnolii i spersonalizowanym tekstem podziękowań, który nie jest tylko od Młodej Pary - jest z głębi Państwa serca.

Państwa rodzice będą zachwyceni, gdy otrzymają tak piękny i przemyślany gest wdzięczności. Ponadto, bez wątpienia stanie się on ponadczasową pamiątką, którą będą mogli cenić przez długie lata.

 

Ślubna statuetka w kształcie 2 połączonych serc z drewna -  to śliczne podziękowanie dla rodziców.

Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych