Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z Twoim zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,00 zł


Opis
Opis

Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem


Miłość w dwóch sercach

Serce to symbol o bardzo szerokim znaczeniu. Nierozerwalnie jest jednak związany z miłością, życiem i małżeństwem. Romantyczny, delikatny i bardzo ciepły – zachwyca swoją życiodajną mocą. Chętnie wykorzystuje się go podczas ślubu w stylu klasycznym i romantycznym. Naszym zdaniem serce wpisze się w stylistykę każdej ceremonii ślubnej, a podarowane rodzicom w formie podziękowań podkreśli uczucia, jakie żywicie do Waszych mam i tatów.

Dlatego powstała oryginalna ślubna statuetka z drewna w kształcie dwóch połączonych serc. Jedno jest Wasze, a drugie Rodziców, z którymi wiąże Was wyjątkowa życiowa nić. Na jednym z serc wydrukujemy Wasze zdjęcie, na drugim sercu umieścimy tekst podziękowań ślubnych, który wybierzecie lub sami napiszecie. Drewniane serca umieściliśmy na stabilnej - również wykonanej z drewna - podstawce. Statuetka ślubna Venarti podziękowania dla Rodziców będzie mogła więc przez wiele lat być eksponowana w galerii najcenniejszych rodzinnych pamiątek.

Poznaj też drewnianą statuetkę ślubną z plastra brzozy!

 

Ślubna statuetka w kształcie 2 połączonych serc z drewna -  to śliczne podziękowanie dla rodziców.


Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również