Las Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

45,00 zł


Opis
Opis

Las Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców


W podziękowaniu za miłość - ślubna statuetka dla Rodziców

Rodzice nie są zwykłymi gośćmi weselnymi. To najważniejsi goście. Należy im się podziękowanie za trud włożony w miłość i wychowanie Was oraz pokazanie właściwej, dotychczasowej drogi i wprowadzenie w samodzielne życie. Ślubna statuetka dla Rodziców – stylowe podziękowania.

Wykonana z drewna, w kształcie dwóch połączonych ze sobą serc i ozdobiona malowanym motywem lasu, ślubna statuetka z naszej pracowni stanie się wyjątkową pamiątką i prezentem podarowanym dla najważniejszych osób w Waszym dotychczasowym życiu – Rodziców.

Umieśćcie na niej oryginalne - płynące prosto z Waszych serc - śliczne podziękowanie dla Rodziców. Personalizacja GRATIS.

 

Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.