Las Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem lasu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Las Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców


W podziękowaniu za miłość - ślubna statuetka dla Rodziców

Rodzice nie są zwykłymi gośćmi weselnymi. To najważniejsi goście. Należy im się podziękowanie za trud włożony w miłość i wychowanie Was oraz pokazanie właściwej, dotychczasowej drogi i wprowadzenie w samodzielne życie. Ślubna statuetka dla Rodziców – stylowe podziękowania.

Wykonana z drewna, w kształcie dwóch połączonych ze sobą serc i ozdobiona malowanym motywem lasu, ślubna statuetka z naszej pracowni stanie się wyjątkową pamiątką i prezentem podarowanym dla najważniejszych osób w Waszym dotychczasowym życiu – Rodziców.

Umieśćcie na niej oryginalne - płynące prosto z Waszych serc - śliczne podziękowanie dla Rodziców. Personalizacja GRATIS.

 

Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.