Bukiet kwiatów Podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem bukietu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Podziękowanie dla rodziców ze zdjęciem


Pokażcie Państwo swoim rodzicom, jak wiele dla Was znaczą, dzięki tej drewnianej statuetce z podziękowaniami ślubnymi dla rodziców. Wykonana w kształcie dwóch połączonych serc i z nadrukiem pięknego bukietu kwiatów, z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach.

Ponadto można ją spersonalizować za pomocą indywidualnej wiadomości z podziękowaniem, którą sami Państwo stworzą - to doskonały sposób na wyrażenie serdecznego uznania.

Niezależnie od tego, czy dziękują Państwo za wszystkie drobiazgi, czy też szukają wyjątkowego prezentu, nasze drewniane statuetki ślubne z podziękowaniami dla rodziców są eleganckim przypomnieniem Państwa wiecznej miłości i wdzięczności.

 

Ślubna statuetka w kształcie 2 połączonych serc z drewna -  to śliczne podziękowanie dla rodziców.

Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.