Zdjęcie na drewnie

99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdjęcie na drewnie


Podziękowanie dla weselnych gości to już stały punkt wesela, stanowiący zarówno miły akcent, jak i ukłon w stronę zaproszonych osób, wyraz wdzięczności za to, że wspólnie z nami chcą celebrować te wyjątkowe chwile. Wśród gości warto szczególnie wyróżnić jednak Rodziców Młodej Pary, którzy są gośćmi wyjątkowymi. Upominek dla nich to nie tylko podziękowanie za obecność na ślubnej uroczystości, ale za całe dotychczasowe życie, za ich trud i troskę.  
Dlatego też szczególnie starannie taki podarek dla Rodziców należy wybrać – ma on być skromny, a jednocześnie podkreślać rolę Rodziców w naszym wychowaniu, stanowić po dziękowanie za trud i troskę włożoną w kształtowanie naszych osobowości, za wsparcie, bezinteresowną miłość i oddanie. Takim właśnie wspaniałym prezentem, stanowiącym jednocześnie piękną pamiątkę, jest zdjęcie Młodej Pary na drewnie z podziękowaniem dla Rodziców. Tego rodzaju wyraz wdzięczności nie tylko wzrusza, ale pozwala zachować chwilę wesela na zawsze w pamięci.

 

Personalizacja: Gratis! (oprócz tekstu w sercu, zmiana i układanie w sercu jest dodatkową usługą)

Materiał: sklejka 3mm

 

Cena dotyczy samego planu stołu bez nóżki. Nóżka jest do kupienia oddzielnie.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Drewno szczególnie w duzym formacie ma tendencje do odkształceń i nigdy nie będzie w 100% proste, co jest naturalną właściwością sklejki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu