Zdjęcie na plastrze brzozy R015

79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdjęcie na plastrze brzozy R015


Wspomnienia zaklęte w drewnie

Zgodnie z dawnymi wierzeniami i przekazywanymi sobie z pokolenia na pokolenie legendami, drewno i drzewo od zawsze było dla człowieka wielką tajemnicą życia i śmierci. Symbolizowało płodność. Natomiast same drzewa utożsamiano z łącznikiem między światem ziemskim i nieziemskim. Drzewa koroną sięgają nieba, a korzeniami tajemniczego podziemia. Czy na drewnie można umieścić podziękowania ślubne Venarti?

Gdy na tak symbolicznym, oryginalnym i przede wszystkim naturalnym materiale w kształcie plastra z korą umieścimy nadrukowane zdjęcie ślubne, całość stanie się wspaniałą i trwałą pamiątką chętnie eksponowaną w rodzinnej galerii. Zdjęcie na plastrze drewna z korą jest nie tylko śliczne, ale też praktyczne. Posiada bowiem przygotowaną dziurkę do powieszenia na ścianie. To podziękowanie obraz ma zazwyczaj wymiary plastra wielkości od 20 do 25 cm. Zależąone odkonkretnego kawałka drewna. Personalizacja gratis!

 

Zdjęcie na plastrze drewna z korą -  to śliczna pamiątka. Posiada dziurkę do powieszenia na ścianie.

 

Materiał: drewno

Wymiary plastra drewna: ok 20 - 25 cm w zależności od konkretnego kawałka drewna

 

Treść

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem nadruku

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu