Warstwowa ramka z Waszym zdjęciem pokryta żywicą Podziękowanie dla rodziców

140,00 zł

Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Warstwowa ramka z Waszym zdjęciem pokryta żywicą Podziękowanie dla rodziców


Nie ma takich słów, które oddałyby całą wdzięczność Rodzicom za lata troski i poświęceń, za trud włożony w wychowanie. Jak zatem podziękować im w trakcie weselnej uroczystości w taki sposób, by była to chwila podniosła i pełna wzruszeń? Warto zamiast słów użyć przedmiotu, który jednocześnie będzie spersonalizowanym, a z drogiej strony, będzie związany z Nowożeńcami.

Takim właśnie przedmiotem jest podziękowanie dla rodziców - warstwowa ramka ze zdjęciem Pary Młodej pokryta żywicą (warstwa najgłębsza, pokrywająca zdjęcie). Dzięki poszczególnym warstwom zdjęcie zyskuje głębi, zaś niezwykle staranne wykonanie czyni je pięknym obrazem, który powieszony na ścianie w salonie każdego dnia będzie przypominał Rodzicom o tym wyjątkowym dniu i o odczuwanej dumie. Ta warstwowa ramka doskonale sprawdzi się przy każdym stylu wesela, poczynając od minimalistycznego po romantyczny, kryje w sobie bowiem prostotę, a jednocześnie głębie, zadziwia precyzją wykonania, a także unikatowym pomysłem.

 

Personalizacja: Gratis!

Materiał: sklejka 3mm 4 warstwy, przezroczysta żywica

 

Cena dotyczy samej ramki bez nóżki. Nóżka jest do kupienia oddzielnie.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych