Zdjęcie na drewnie z lustrzanym sercem

119,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdjęcie na drewnie z lustrzanym sercem


Są tacy goście weselni, których warto potraktować szczególnie, którzy z uwagi na swoją funkcję, ale także na wieloletni trud i poświecenie zasłużyli na to, by im podziękować. Mowa tu o Rodzicach, których obecność na ślubie nie tylko warto podkreślić słowami, ale też wręczyć im drobny, ale zapadający w pamięć podarek. To nie tylko wyraz wdzięczności za wychowanie, za pomoc z którą przez lata spieszyli na każdy kroku, ale też obietnica, że poprzez zawarcie związku małżeńskiego, zyskali syna bądź córkę.

Takim symbolicznym prezentem może być zdjęcie na drewnie z lustrzanym sercem, pełnym ciepłych słów. To wspaniałą, wyjątkowa pamiątka dnia ślubu, ale również piękne przypomnienie, jak bardzo rodziców kochamy, jak wielkim darzymy ich szacunkiem i zarazem obietnica, że zawsze będziemy pamiętać.

 

Personalizacja: Gratis! (oprócz tekstu w sercu, zmiana i układanie w sercu jest dodatkową usługą)

Materiał: sklejka 3mm, pleksi lustrzane 2mm

 

Cena dotyczy samego planu stołu bez nóżki. Nóżka jest do kupienia oddzielnie.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Drewno szczególnie w duzym formacie ma tendencje do odkształceń i nigdy nie będzie w 100% proste, co jest naturalną właściwością sklejki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu