Pudrowe róże Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców


Wesele jest punktem, który rozpocznie nowy etap na drodze Waszego życia. Wiecie o tym i Wy, i Wasi Rodzice. Ten dzień przeżywają więc wszyscy. Rodzicom towarzyszy radość, duma, ale też wzruszenie. Cieszą się Waszym szczęściem, chociaż wiedzą, że dla nich ślub dzieci jest końcem pewnego etapu. Dlatego tak bardzo ważne jest odpowiednie podziękowanie dla Rodziców, którego nie można złożyć w zwyczajny sposób. Podkreślcie je nietuzinkowym pamiątkowym prezentem.

Pudrowe róże Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

My mamy dla Was oryginalne podziękowania ślubne dla Rodziców - ślubną statuetkę w kształcie dwóch połączonych ze sobą serc, które symbolizują nie tylko miłość, ale i silną rodzinną więź. Statuetka jest wykonana z naturalnego drewna i ozdobiona delikatnym motywem pudrowych róż w otoczeniu butelkowej zieleni. Unikalny styl i charakter w pełni spersonalizowanej statuetki zachwyci Waszych Rodziców.


Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych