Ślubna statuetka z motylem wzór łąkowych kwiatów, lustrzane serce Podziękowanie dla rodziców

125,00 zł
125,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubna statuetka z motylem wzór łąkowych kwiatów, lustrzane serce Podziękowanie dla rodziców


Podziękowania dla rodziców to jedno z najpiękniejszych gestów, jakie możemy wykonać wobec naszych najbliższych. Przecież to oni poświęcali nam swoje czas, energię i miłość, byśmy dziś mogli stać się tym, kim jesteśmy. Dlatego też warto pamiętać o ich rocznicach, urodzinach i innych ważnych momentach, w których możemy wyrazić swoją wdzięczność za to wszystko, co dla nas zrobili.


Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swoich rodziców, to drewniana statuetka z motywem łąkowych kwiatów i ręcznie wykonanym motylkiem będzie doskonałym wyborem. Ta piękna ozdoba z pewnością zachwyci Twoich rodziców, a jednocześnie będzie stanowić symbole miłości i wdzięczności, jaką darzysz ich za całe życie.


Tekst napisany na lustrzanym sercu to kolejny element, który sprawi, że ten prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Możesz wybrać gotowe sentencje, albo skomponować własny tekst, który będzie odzwierciedlał wszystkie emocje, jakie chcesz przekazać swoim rodzicom. To doskonały sposób na wyrażenie swojej miłości i wdzięczności w oryginalny i trwały sposób.


Drewniana statuetka, ręcznie wykonany motyl oraz tekst na lustrzanym sercu to połączenie, które z pewnością zrobi wrażenie na Twoich rodzicach. To piękny upominek, który będzię im przypominał o tym, jak bardzo są dla Ciebie ważni i ile znaczą w Twoim życiu. Dlatego nie czekaj dłużej, zamów już dziś tę wyjątkową drewnianą statuetkę z motywem łąkowych kwiatów i motylkiem oraz lustrzane serce z wybranym przez Ciebie tekstem.

 

Materiał: drewno, lustrzane serce

Wymiary: 19,5 x 35 cm, grubość 6mm + odstający motylek

Podstawka: GRATIS

Motylek: ręcznie robiony tylko w naszej firmie, niedostępny nigdzie indzej. Jest bardzo szczegółowy: ma czułki, oczy, główkę, pleciony ogonek, błyszczący odwłok, elastyczne, półprzezroczyste skrzydełka

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych