Pudrowe róże Zaproszenia ślubne

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Zaproszenia ślubne


Róże symbolizują miłość, doskonale zatem ich wymowa koresponduje z charakterem weselnej uroczystości. Pudrowe róże zaś kryją w sobie romantyczną duszę i doskonale pasują do wesel w romantycznym stylu, gdzie motywem przewodnim są pastelowe kolory.

Zdobiące zaproszenia ślubne pudrowe róże to doskonały sposób, by nawiązać do romantycznego charakteru ślubu, a przy tym zmienić zaproszenie w wyjątkowe, w zachwycające gości swoim pięknem i delikatnością. Dzięki takiemu zaproszeniu nie tylko piękna stanie się sama chwila jego wręczania, ale samo zaproszenie ślubne będzie piękna pamiątką, która nawet po wielu latach pozwoli gościom wrócić wspomnieniami do tej wyjątkowej ceremonii i wspólnego jej przeżywania.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych