Piwonie Ślubny, biały album, księga gości

Motyw piwonii jest doskonałym pomysłem, jeśli chodzi o ślubny album, który pozawala na zawsze już zachować w pamięci ważne dla Młodej Pary i zaproszonych na ślub gości chwile.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Piwonie Ślubny, biały album, księga gości


Pełne przepychu i elegancji piwonie, doskonale pasują do ozdoby ślubnych stołów czy do innych elementów wystroju wnętrz podczas ślubu.

Motyw piwonii jest również doskonałym pomysłem, jeśli chodzi o ślubny album, który pozawala na zawsze już zachować w pamięci ważne dla Młodej Pary i zaproszonych na ślub gości chwile.

Biały ślubny album, będący jednocześnie księgą gości, to miejsce na kreatywne wpisy oraz zdjęcia, które staną się jednocześnie wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia.

Wysokiej jakości album zachwyca misterią wykonania, robi wrażenie zarówno na zaproszonych gościach, jak i na samej Młodej Parze. Jego dyskretny urok sprawia, że pasować będzie zarówno do wesel organizowanych w klasycznym stylu, jak i stylu glamour czy wiejskim.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu