Piwonie Ślubny, biały album, księga gości

Motyw piwonii jest doskonałym pomysłem, jeśli chodzi o ślubny album, który pozawala na zawsze już zachować w pamięci ważne dla Młodej Pary i zaproszonych na ślub gości chwile.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


75,00 zł
75,00 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Ślubny, biały album, księga gości


Pełne przepychu i elegancji piwonie, doskonale pasują do ozdoby ślubnych stołów czy do innych elementów wystroju wnętrz podczas ślubu.

Motyw piwonii jest również doskonałym pomysłem, jeśli chodzi o ślubny album, który pozawala na zawsze już zachować w pamięci ważne dla Młodej Pary i zaproszonych na ślub gości chwile.

Biały ślubny album, będący jednocześnie księgą gości, to miejsce na kreatywne wpisy oraz zdjęcia, które staną się jednocześnie wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia.

Wysokiej jakości album zachwyca misterią wykonania, robi wrażenie zarówno na zaproszonych gościach, jak i na samej Młodej Parze. Jego dyskretny urok sprawia, że pasować będzie zarówno do wesel organizowanych w klasycznym stylu, jak i stylu glamour czy wiejskim.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu