Geometryczna ramka Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem geometrycznej ramki z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Geometryczna ramka Lustrzane zaproszenia ślubne


Powiedzenie "tak" to doświadczenie, które zdarza się raz w życiu. Spraw, aby Twoje zaproszenia ślubne były tak wyjątkowe i magiczne jak ta chwila dzięki naszym lustrzanym zaproszeniom ślubnym!

Te zaproszenia mają geometryczną ramkę wypełnioną czarującymi jasnoróżowymi kwiatami i zielonymi liśćmi, dzięki czemu Twoi goście będą wiedzieli, że to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Każde zaproszenie może być spersonalizowane, aby zapewnić, że każdy szczegół jest idealnie dopasowany do Ciebie, od typografii po kolory.

Te eleganckie zaproszenia sprawią, że Twoi goście poczują miłość i troskę, z jaką zaplanowałeś ten wyjątkowy dzień. Znajdź piękno i wyrafinowanie w jednym elemencie papeterii; wybierz nasze lustrzane zaproszenia ślubne już dziś!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych