Ptaszki folk Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem ptaszków folk


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
-20%
14,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ptaszki folk Lustrzane zaproszenia ślubne


Motywy folkowe są szczególnie lubiane, jeśli chodzi o weselne uroczystości i nie dotyczy to wyłącznie ślubów odbywających się na peryferiach Polski. Folk jest bowiem znów modny, a nawiązanie do tradycji ma głęboką wymowę, dotyczy bowiem sięgania do korzeni swojego pochodzenia. Taka symbolika jest szczególnie ważna w przypadku tak wyjątkowych uroczystości, jak zaślubiny. Dlatego tez zaproszenia ślubne ozdobione folkowym motywem to niezwykle trafny wybór, który zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

Lustrzane zaproszenie w folkowym stylu, ozdobione motywem uroczych, zakochanych ptaszków, to połączenie tradycji i nowoczesności. To nieszablonowe zaproszenie ślubne zostało starannie wykonane, a dzięki użyciu lustra kojarzy się z przepychem i wyrafinowaniem. Motyw ptaszków zaś dodaje zaproszeniu lekkości i subtelności, a także sprawia, że doskonale pasuje ono zarówno do ślubu w stylu wiejskim, jak i klasycznym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych