Ptaszki folk Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem ptaszków folk


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ptaszki folk Lustrzane zaproszenia ślubne


Motywy folkowe są szczególnie lubiane, jeśli chodzi o weselne uroczystości i nie dotyczy to wyłącznie ślubów odbywających się na peryferiach Polski. Folk jest bowiem znów modny, a nawiązanie do tradycji ma głęboką wymowę, dotyczy bowiem sięgania do korzeni swojego pochodzenia. Taka symbolika jest szczególnie ważna w przypadku tak wyjątkowych uroczystości, jak zaślubiny. Dlatego tez zaproszenia ślubne ozdobione folkowym motywem to niezwykle trafny wybór, który zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

Lustrzane zaproszenie w folkowym stylu, ozdobione motywem uroczych, zakochanych ptaszków, to połączenie tradycji i nowoczesności. To nieszablonowe zaproszenie ślubne zostało starannie wykonane, a dzięki użyciu lustra kojarzy się z przepychem i wyrafinowaniem. Motyw ptaszków zaś dodaje zaproszeniu lekkości i subtelności, a także sprawia, że doskonale pasuje ono zarówno do ślubu w stylu wiejskim, jak i klasycznym.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych