Magnolie Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolie Lustrzane zaproszenia ślubne


Lustrzane zaproszenia zachwycają swoją delikatnością, kruchością, a jednocześnie ponadczasową elegancją. Zaskakują też oryginalnością, przez co stają się doskonałym wyborem dla Par Młodych ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania i wyjątkowe przedmioty.

Lustrzane zaproszenia ślubne ozdobione motywem kwitnących magnolii to wyjątkowy sposób, by zaprosić gości na weselną uroczystość i wzbudzić ich zachwyt. Dzięki starannemu wykonaniu i wykończeniu, użyciu wysokiej jakości materiałów, a także pięknemu motywowi kwitnących i kojarzących się ze szczęściem magnolii, takie zaproszenia doskonale korespondują z charakterem weselnej uroczystości, a chwilę ich wręczania uczynią jeszcze bardziej wyjątkową.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych