Magnolie Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolie Lustrzane zaproszenia ślubne


Lustrzane zaproszenia zachwycają swoją delikatnością, kruchością, a jednocześnie ponadczasową elegancją. Zaskakują też oryginalnością, przez co stają się doskonałym wyborem dla Par Młodych ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania i wyjątkowe przedmioty.

Lustrzane zaproszenia ślubne ozdobione motywem kwitnących magnolii to wyjątkowy sposób, by zaprosić gości na weselną uroczystość i wzbudzić ich zachwyt. Dzięki starannemu wykonaniu i wykończeniu, użyciu wysokiej jakości materiałów, a także pięknemu motywowi kwitnących i kojarzących się ze szczęściem magnolii, takie zaproszenia doskonale korespondują z charakterem weselnej uroczystości, a chwilę ich wręczania uczynią jeszcze bardziej wyjątkową.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych