Bukiet kwiatów Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem bukietu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Lustrzane zaproszenia ślubne


Wesele niezmiennie kojarzy się z kwiatami, z całym ich naręczem. Nic zatem dziwnego, że te kwiaty są obecne nie tylko w bukiecie Panny Młodej, jako element aranżacji weselnej sali, ale występują również jako niezwykła ozdoba różnego rodzaju przedmiotów służących organizacji weselnej uroczystości, w tym lustrzanych zaproszeń.

Lustrzane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem bukietu kwiatów, to doskonały sposób, by zwiększyć jeszcze siłę wzruszeń, jakie towarzyszyć będą z pewnością ich wręczaniu. Pięknie wykonane i starannie wykończone zaproszenia stanowią wspaniały sposób na to, by wyrazić wspólną chęć przeżywania tych chwil razem z gośćmi. Lustrzane zaproszenia ślubne zachwycą wreszcie samych gości, stanowią bowiem wyjątkowe połączenie kruchości z romantyczną wymowa kwiatów, a ponadczasowe piękno sprawia, że to zaproszenia ślubne wyjątkowo chętnie wybierane przez Młode Pary.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.