Bukiet kwiatów Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem bukietu kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Lustrzane zaproszenia ślubne


Wesele niezmiennie kojarzy się z kwiatami, z całym ich naręczem. Nic zatem dziwnego, że te kwiaty są obecne nie tylko w bukiecie Panny Młodej, jako element aranżacji weselnej sali, ale występują również jako niezwykła ozdoba różnego rodzaju przedmiotów służących organizacji weselnej uroczystości, w tym lustrzanych zaproszeń.

Lustrzane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem bukietu kwiatów, to doskonały sposób, by zwiększyć jeszcze siłę wzruszeń, jakie towarzyszyć będą z pewnością ich wręczaniu. Pięknie wykonane i starannie wykończone zaproszenia stanowią wspaniały sposób na to, by wyrazić wspólną chęć przeżywania tych chwil razem z gośćmi. Lustrzane zaproszenia ślubne zachwycą wreszcie samych gości, stanowią bowiem wyjątkowe połączenie kruchości z romantyczną wymowa kwiatów, a ponadczasowe piękno sprawia, że to zaproszenia ślubne wyjątkowo chętnie wybierane przez Młode Pary.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.