Pióra boho Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem piór boho


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pióra boho Lustrzane zaproszenia ślubne


Wstążki, pióra, kwiaty – to wszystko elementy stylu boho. Ich połączenie pozwala kreować niezwykłą atmosferę, dlatego też styl boho często towarzyszy weselnej uroczystości. Warto jednak zadbać o konsekwencję w jego stosowaniu i przypilnować, by wybrane elementy pojawiły się również na ślubnych zaproszeniach.

Lustrzane zaproszenia ozdobione piórami boho, to doskonały sposób na to, by zaprosić, a jednocześnie zachwycić zapraszanych gości. Zaproszenie łączące w sobie niecodzienny materiał z którego zostało wykonana (lustro) z pięknym motywem, nadającym zaproszenia uroku, ale też zwiewności i wyjątkowości, to doskonały wybór dla par, które lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, które cenią sobie nieszablonowe rozwiązania, a przy tym, które kładą nacisk na szyk i styl.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.