Pióra boho Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem piór boho


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pióra boho Lustrzane zaproszenia ślubne


Wstążki, pióra, kwiaty – to wszystko elementy stylu boho. Ich połączenie pozwala kreować niezwykłą atmosferę, dlatego też styl boho często towarzyszy weselnej uroczystości. Warto jednak zadbać o konsekwencję w jego stosowaniu i przypilnować, by wybrane elementy pojawiły się również na ślubnych zaproszeniach.

Lustrzane zaproszenia ozdobione piórami boho, to doskonały sposób na to, by zaprosić, a jednocześnie zachwycić zapraszanych gości. Zaproszenie łączące w sobie niecodzienny materiał z którego zostało wykonana (lustro) z pięknym motywem, nadającym zaproszenia uroku, ale też zwiewności i wyjątkowości, to doskonały wybór dla par, które lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, które cenią sobie nieszablonowe rozwiązania, a przy tym, które kładą nacisk na szyk i styl.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.