Love Lustrzane zaproszenia ślubne

Lustrzane zaproszenia ślubne z motywem napisu love


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Love Lustrzane zaproszenia ślubne


W słowie „love” zawiera się cała esencja miłości, obietnice i deklaracje. To słowo-klucz, którego wypowiedzenie jest wyjątkową chwilą. Dlatego też często słowo to jest używane jako ozdoba różnego rodzaju przedmiotów związanych z organizacją wesela. Mimo tego, iż składa się z zaledwie kilku liter, to kryje w sobie wiele treści.

Dlatego też słowo love jest tym właściwym, które powinno zdobić ślubne zaproszenia. Lustrzane ślubne zaproszenia ze słowem love to piękny sposób, by zaprosić gości na wyjątkową uroczystość zaślubin. Pięknie wykonane i starannie wykończone zaproszenie, dzięki użyciu takiego materiału, jak lustro, staje się przedmiotem wyrafinowanym i eleganckim. Doskonale pasuje zarówno do stylu klasycznego, jak i stylu glamour, a mimo iż dzięki lustrzanemu odbiciu kojarzy się z przepychem, to klasyczny i skromny napis równoważy to wrażenie, dają przykład idealnej harmonii i wyważenia projektu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi lustrzane 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.